جزئیات همه چیز را تشکیل می‌دهد

پس از انتخاب قطعات اصلی مبلمان که تعادل و تقارن را فراهم می کنند، موارد متمایز را انتخاب می کنیم تا شخصیت منحصر به فردی را به هر فضا اضافه کنیم.ما به نیازهای خاص شما برای طراحی، کیفیت و راحتی پاسخ می دهیم و درعین حال فضایی منسجم و هماهنگ در همه جای خانه ایجاد می کنیم.

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

روشنایی‌ها در چیدمان منزل یکی از مهمترین عناصر است که تأثیر بسزایی در ایجاد احساس راحتی، زیبایی و کاربردی بودن فضا دارد. نورپردازی‌ها به کلیه روش‌ها و انواع نوردهی در فضاهای داخلی اطلاق می‌شود که هدف آن بهبود جلوه‌ی ظاهری فضا، افزایش راحتی و همچنین ایجاد احساس گرما و آرامش است.

نورها مستقیماً از یک منبع به فضای مورد نظر فرستاده می‌شود، مانند لوستر، آباژور، لامپ‌ها، چراغ‌های سقفی یا دیوارکوب ها که می‌توانند نور مستقیم را بر روی سطوح مختلفی از جمله میزها، صندلی‌ها، یا دیوارها به ارمغان آورند.

  1. افزایش ارزش زیباییایی منزل: انتخاب درست نورپردازی و روشنایی‌ها می‌تواند به زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل بسیار کمک کند. نور مناسب می‌تواند جزئیات معماری، رنگ‌ها، و تزیینات را برجسته سازد و فضای زندگی را دوام ببخشد.
  2. تأثیر بر روحیه و احساسات: نورپردازی صحیح می‌تواند به ایجاد احساسات مختلفی نظیر آرامش، دلپذیری، یا حتی انرژی و حس قدرت کمک کند. برای مثال، نور نرم و طبیعی می‌تواند راحتی و زیبایی منزل را به ارمغان آورد.

امکان سفارش طرح مدنظر خودتان از طراحان دیمان برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش با شماره : 09904837182  تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر
سبد خرید
ورود
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.