جزئیات همه چیز را تشکیل می‌دهد

پس از انتخاب قطعات اصلی مبلمان که تعادل و تقارن را فراهم می کنند، موارد متمایز را انتخاب می کنیم تا شخصیت منحصر به فردی را به هر فضا اضافه کنیم.ما به نیازهای خاص شما برای طراحی، کیفیت و راحتی پاسخ می دهیم و درعین حال فضایی منسجم و هماهنگ در همه جای خانه ایجاد می کنیم.

اکسسوری

به عنوان هر نوع جزء یا لوازم جانبی که برای تکمیل کردن یک چیدمان، ظاهر یا استفاده از یک شیء یا وسیله لازم است، تعریف می‌شود. اکسسوری‌ها معمولاً به صورت جداگانه یا به عنوان جزئی از یک مجموعه استفاده می‌شوند تا به ظاهر یک شیء جذابیت بیفزایند یا کاربرد آنها را بهبود دهند.

دسته‌بندی اکسسوری‌ها در چیدمان منزل می‌تواند بر اساس نوع و کاربرد آن‌ها صورت بگیرد تا بهترین نتیجه در تزئینات داخلی و هماهنگی با فضای مورد نظر حاصل شود. در زیر چند دسته‌بندی معمولی برای اکسسوری‌های منزل آورده شده است:

  1. اکسسوری‌های خانه و دکوراسیون : شامل لوازم جانبی است که برای تزئین و تکمیل دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، مانند، کوسن، لوستر، شال مبل، و ..
  2. اکسسوری‌های دیواری: شامل تابلوها، نقاشی‌ها، پوسترها است که بر روی دیوارها نصب می‌شوند تا فضای دکوری مناسبی ایجاد کنند.
  3. اکسسوری‌های رومیزی: شامل وسایلی مانند شمع، ساعت، قفسه‌های دکوراتیو و غیره است که بر روی میزها یا سطوح دیگر قرار می‌گیرند.
  4. اکسسوری‌های جلو مبلی: شامل ظروف زیبا، شمعد‌ان، گلدان‌ها و بقیه موارد است که قرار است به سبک معینی منزل را زینت بدهد.

امکان سفارش طرح مدنظر خودتان از طراحان دیمان برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش با شماره : 09904837182 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر
سبد خرید
ورود
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.